ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Οι παραλίες της Κορωνησίας προσελκύουν κι αυτό το καλοκαίρι πολίτες και επισκέπτες της Άρτας By ΑΠΟΨΗ Εφημερίδα 17 Αυγούστου 2022 0 μερίδιο FacebookTwitterΤυπώνω Διαβάστε επίσης Οι ομορφιές των Πιστιανών 25 Ιουλίου 2024 Βελτιώσεις επί της επαρχιακής οδού Άρτα – Γέφυρα Πλάκας 20 Ιουλίου 2024 Ενημέρωση για λήψη προληπτικών μέτρων για την πανώλη αιγοπροβάτων 20 Ιουλίου 2024 Παρέμβαση Γιώργου Στύλιου για τη ΜΕΘ του Νοσοκομείου της Άρτας στην Ομιλία του στη Βουλή 20 Ιουλίου 2024 ΑΠΟΨΗ Εφημερίδαhttp://www.apopsi-press.gr Από την διαδικτυακή σελίδα του Δήμου Αρταίων ένα μικρό -δροσιστικό-βίντεο για τις παραλίες της Κορωνησίας. μερίδιο FacebookTwitterΤυπώνω Προηγούμενο άρθροTo ρεπορτάζ του ART TV για την ανθρωποκτονία στο ΑστροχώριΕπόμενο άρθροΕΠΟ:Παράταση για το Μητρώο των ποδοσφαιρικών σωματείων που λήγει σήμερα Διαβάστε επίσης Οι ομορφιές των Πιστιανών 25 Ιουλίου 2024 Με απόφαση του ΔΣ, Επίτιμος Δημότης Δήμου Αρταίων ο καθηγητής Θεοδόσιος Τάσιος 17 Ιουλίου 2024 Γιατί η «Αρτινών Συνεργασία» δεν συμμετείχε στην συνεδρίαση του ΔΣ 17 Ιουλίου 2024 Τελευταία Νέα Οι ομορφιές των Πιστιανών 25 Ιουλίου 2024 Βελτιώσεις επί της επαρχιακής οδού Άρτα – Γέφυρα Πλάκας 20 Ιουλίου 2024 Ενημέρωση για λήψη προληπτικών μέτρων για την πανώλη αιγοπροβάτων 20 Ιουλίου 2024 Παρέμβαση Γιώργου Στύλιου για τη ΜΕΘ του Νοσοκομείου της Άρτας στην Ομιλία του στη Βουλή 20 Ιουλίου 2024 ΠΟΛΛΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΠΛΑΚΩΣΕ 18 Ιουλίου 2024