ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝΣΠΟΡ Συνεχίζονται οι πετυχημένες αθλητικές διοργανώσεις για την Άρτα αφήνοντας παρακαταθήκη για το μέλλον By ΑΠΟΨΗ Εφημερίδα 10 Μαΐου 2024 0 μερίδιο FacebookTwitterΤυπώνω Διαβάστε επίσης Οι ομορφιές των Πιστιανών 25 Ιουλίου 2024 Βελτιώσεις επί της επαρχιακής οδού Άρτα – Γέφυρα Πλάκας 20 Ιουλίου 2024 Ενημέρωση για λήψη προληπτικών μέτρων για την πανώλη αιγοπροβάτων 20 Ιουλίου 2024 Παρέμβαση Γιώργου Στύλιου για τη ΜΕΘ του Νοσοκομείου της Άρτας στην Ομιλία του στη Βουλή 20 Ιουλίου 2024 ΑΠΟΨΗ Εφημερίδαhttp://www.apopsi-press.gr μερίδιο FacebookTwitterΤυπώνω Προηγούμενο άρθροΜια βραδιά φιλοξενίας και αναγνώρισης των αθλητών και των εκπροσώπων της Ελληνικής Ομοσπονδίας ΚαλαθοσφαίρισηςΕπόμενο άρθροΣυζήτησαν και για τα θέματα του Δήμου Κεντρικών Τζουμέρκων… Διαβάστε επίσης Οι ομορφιές των Πιστιανών 25 Ιουλίου 2024 Με απόφαση του ΔΣ, Επίτιμος Δημότης Δήμου Αρταίων ο καθηγητής Θεοδόσιος Τάσιος 17 Ιουλίου 2024 Γιατί η «Αρτινών Συνεργασία» δεν συμμετείχε στην συνεδρίαση του ΔΣ 17 Ιουλίου 2024 Τελευταία Νέα Οι ομορφιές των Πιστιανών 25 Ιουλίου 2024 Βελτιώσεις επί της επαρχιακής οδού Άρτα – Γέφυρα Πλάκας 20 Ιουλίου 2024 Ενημέρωση για λήψη προληπτικών μέτρων για την πανώλη αιγοπροβάτων 20 Ιουλίου 2024 Παρέμβαση Γιώργου Στύλιου για τη ΜΕΘ του Νοσοκομείου της Άρτας στην Ομιλία του στη Βουλή 20 Ιουλίου 2024 ΠΟΛΛΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΠΛΑΚΩΣΕ 18 Ιουλίου 2024