Uncategorized google-site-verification: google9f9d4cd7b4ee4abd.html By ΑΠΟΨΗ Εφημερίδα 17 Μαρτίου 2023 0 μερίδιο FacebookTwitterΤυπώνω Διαβάστε επίσης Οι ομορφιές των Πιστιανών 25 Ιουλίου 2024 Βελτιώσεις επί της επαρχιακής οδού Άρτα – Γέφυρα Πλάκας 20 Ιουλίου 2024 Ενημέρωση για λήψη προληπτικών μέτρων για την πανώλη αιγοπροβάτων 20 Ιουλίου 2024 Παρέμβαση Γιώργου Στύλιου για τη ΜΕΘ του Νοσοκομείου της Άρτας στην Ομιλία του στη Βουλή 20 Ιουλίου 2024 ΑΠΟΨΗ Εφημερίδαhttp://www.apopsi-press.gr μερίδιο FacebookTwitterΤυπώνω Προηγούμενο άρθροΌλγα Γεροβασίλη: Καλώ τον κ. Θεοδωρικάκο και την ΕΛ.ΑΣ. να ανακρούσουν πρύμναν!Επόμενο άρθροΥφΑΑΤ Γιώργος Στύλιος: «χρηματοδοτούμε τρόπους αντιμετώπισης του μαύρου αλευρώδους μύκητα και εξετάζουμε λύσεις για τους παραγωγούς» Διαβάστε επίσης Επίκαιρη Ερώτηση του Γιώργου Στύλιου για το δίκτυο ύδρευσης στην Άρτα και στους όμορους νομούς 6 Ιουλίου 2024 Κυκλοφόρησε το 165ο φύλλο της εφημερίδας ΑΠΟΨΗ 12 Ιουνίου 2024 Ομόφωνη αρνητική γνωμοδότηση του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Αρταίων για την εγκατάσταση πλωτού φωτοβολταϊκού στη λίμνη Πουρναρίου 25 Απριλίου 2024 Τελευταία Νέα Οι ομορφιές των Πιστιανών 25 Ιουλίου 2024 Βελτιώσεις επί της επαρχιακής οδού Άρτα – Γέφυρα Πλάκας 20 Ιουλίου 2024 Ενημέρωση για λήψη προληπτικών μέτρων για την πανώλη αιγοπροβάτων 20 Ιουλίου 2024 Παρέμβαση Γιώργου Στύλιου για τη ΜΕΘ του Νοσοκομείου της Άρτας στην Ομιλία του στη Βουλή 20 Ιουλίου 2024 ΠΟΛΛΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΠΛΑΚΩΣΕ 18 Ιουλίου 2024