Βασική προϋπόθεση για την προκοπή του τόπου μας, είναι να υπάρχει αγαστή συνεργασία μεταξύ όλων των αρμόδιων φορέων. Σε αυτό το κλίμα, κινήθηκε και η συζήτηση, κατά την επίσκεψή μου στους Δήμους Αρταίων και Νικολάου Σκουφά!
![](https://apopsi-press.gr/wp/wp-content/uploads/2023/05/peta-1024x576.jpg)
Βασική προϋπόθεση για την προκοπή του τόπου μας, είναι να υπάρχει αγαστή συνεργασία μεταξύ όλων των αρμόδιων φορέων. Σε αυτό το κλίμα, κινήθηκε και η συζήτηση, κατά την επίσκεψή μου στους Δήμους Αρταίων και Νικολάου Σκουφά!